Телевізійний проект

Новим напрямком в діяльності дизайнерського дуету Myroslava&Orysia Zubachyk є власне ТВ-шоу, яке транслюватиметься на провідному каналі країни під назвою "Нюанси Моди".

 

Сьогодні, як і століття тому, мода залишається одним з основних предметів дискусій та розмов у всьому світі. Незалежно від статі - чоловіки чи жінки – модно бажають виглядати всі. Мода – це правила та образи і в кожній епосі вони свої. Особливо в наш час, коли культ моди досяг величезних масштабів. Коко Шанель якось сказала: «люди захоплюються не модою, а тими небагатьма, хто її створює». А цими небагатьма є дизайнери, люди, чиїм покликанням є служити моді і людям. Здається, що кращого покликання не знайти, але і в цьому незвичайному, а часто і жорстокому світі моди є свої правила. Таланту замало для того, щоб стати відомим. Тільки щоденна праця на д собою, працьовитість та повна віддача свої справі дасть тобі шанс стати одним із них – відомих іменитих дизайнерів….

Але це буде потім, а зараз 10 молодих але дуже талановитих дизайнерів з України покажуть все, на що вони здатні заради визнання та слави у телевізійному проекті «Нюанси Моди». Проект покликаний показати світ моди з усіх, навіть самих неочікуваних ракурсів. Через призму учасників – молодих дизайнерів, ви побачите саме найпотаємніше : зародження ідеї, її реалізація, етапи створення одягу, та формування колекції, усі радощі та невдачі, сміх та радість. Шлях цей буде не легким, бо в кожній професії є свої нюанси. Але тільки смілива, сильна та цілеспрямована людина зможе пройти всі етапи та завдання проекту і перемогти.

Цілі проекту:

  1. Популяризувати українських дизайнерів на вітчизняному ринку моди;
  2. Надати можливість українським дизайнерам розвиватися;
  3. Залучити якомога більше глядачів (надати можливість глядачам вирішувати долю дизайнерів та приймати активну участь в проекті).