Myroslava & Orysia Zubachyk

 

Myroslava & Orysia Zubachyk – український бренд, який був створений у 2007 році двома сестрами дизайнерами Мирославою та Орисею Зубачик. За 5 років творчого існування бренду, було створено близько 10 колекцій одягу; запатентовано власний винахід; засновано International Fashion Days (Міжнародні Дні Моди) та перший незалежний конкурс молодих дизайнерів “Nuance”.  Активна діяльність, постійний розвиток та креативний підхід до власної справи – ключові засади бренду.  Завдяки цим рисам, дизайнерський дует здобув славу не тільки в Україні, а й за кордоном. Мирослава та Орися Зубачик є відомим молодим  дизайнерським дуетом, який досяг таких висот за  короткий проміжок часу.

Myroslava & Orysia Zubachyk  є  брендом-новатором. Вони вдало комбінують та поєднують в`язання різними типами, стилями, технологіями  з  різними тканинами, що вдається далеко не всім дизайнерам. Ще одним здобутком є власний винахід «Дует», який включає 10 ескізів із взуттям, що був запатентований у 2008 році.

У 2010 році Мирослава та Орися Зубачик  заснували перший незалежний конкурс “Nuance”, метою якого є створення фешн-платформи для розвитку молодих дизайнерів як в Україні так і за її межами, а також формування  сталої  думки про існування української моди, як незалежної одиниці. За два роки існування конкурсу в ньому прийняло участь близько 40 учасників з України, Данії, країн СНД,  проведено близько 20 майстер-класів відомими українськими та міжнародними дизайнерами з США, Росії, Франції, Італії, Тунісу та ін.     

У вересні 2010 та  лютому 2011 р.р. колекції дизайнерів приймали участь у показах на DC Fashion Week (Тиждень Моди) у Вашингтоні, США.  Серед численних колекцій дизайнерів з усього світу, колекцію українського бренду Myroslava & Orysia Zubachyk було обрано однією з трьох найкращих і найбільш бажаних у наступному сезоні.  Кропітка робота дизайнерів була високо оцінена міжнародними дизайнерами та ЗМІ про що свідчить схвальна стаття у всесвітньовідомій газеті Washington Post.  

У 2011 році Мирослава та Орися заснували Міжнародні Дні Моди (International Fashion Days), що покликані вивести українську індустрію моди на якісно новий – міжнародний рівень. Дні Моди проходять двічі на рік. В рамках International Fashion Days відбувається конкурс молодих дизайнерів “Nuance”. З кожним роком  конкурс набуває більшої популярності і більших масштабів. Про це свідчить кількість міжнародних гостей, які беруть участь в події, а також відгуки компетентного журі. 

У 2012 році дизайнери починають новий ТВ проект «Нюанси Моди», який висвітлить нелегку роботу дизайнера з усіх боків, навіть самих невідомих і познайомлять глядачів з молодими дизайнерами. Проект буде міжнародним, бо події проходитимуть як в Україні,так і за кордоном. 

Також у творчих планах дуету – створення чоловічої лінії одягу, для вагітних жінок та розширити географію присутності бренду і вийти на міжнародний фешн-ринок.